Radionice za starije (In memoriam Vesna Parun)

Unatoč kiši i lošem vremenu, sinoć su se okupile Ogulinke koje vole poeziju, kako bi uživale u djelima Vesne Parun. Naime, u sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva, održana je još jedna radionica pod vodstvom Ratke Višnić, a bila je posvećena našoj poznatoj pjesnikinji.
Centar za razvoj civilnog društva Ogulin prate već stalne članice Zvjezdana Jurjević i dr. Danijela Tomić, koje su čitale stihove Vesne Parun, ali koje i same pišu poeziju, te su izrazile spremnost da se njihova djela objavljuju u Ogulinskom vjesniku “Ogulinac”. Ratka Višnjić, kao volonterka, u tome će im rado pomagati.
Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinancira i Ured za udruge Vlade RH.