MEDIJI U SUVREMENOM DRUŠTVU

[MEDIJI U SUVREMENOM DRUŠTVU]
U sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva, održane su još dvije radionice pod nazivom “Mediji u suvremenom društvu”. Prof. Ivan Tanta i ovaj je put imao vrlo zanimljivo predavanje, a prezentirao je temu: Oglašavanje reklame i konstrukt stvarnosti.
Nazočnim polaznicima pojasnio je što je oglašavanje ili reklama, govorio je, među ostalim, o povijesti oglašavanja, izradi reklame, te njenoj važnosti i isplativosti.
Bilo je riječi i o prikrivenom oglašavanju i utjecaju reklama, a prikazan je i niz primjera kako se to radi u Hrvatskoj.
Polaznici su se i ovaj put aktivno uključili u raspravu o nizu tema, postavljali pitanja, te iznosili vlastite stavove i iskustva.