RADIONICE AKTIVA

Održana je još jedna u nizu od radionica AKTIVA. Radionice su prilagođene svim starosnim skupinama, a pogotovo onim starijima. Sadrže vježbe za održavanje mišićne snage, kojima se aktiviraju velike mišićne skupine važne za pravilno držanje tijela i obavljanje svakodnevnih aktivnosti, vježbe istezanja koje su važne jer održavaju pokretljivost u zglobovima, vježbe za koordinaciju, ravnotežu kojima se smanjuje opasnost od padova.
Radionice su besplatne i održavat će se ovog mjeseca u novom terminu, odnosno ponedjeljkom i petkom od 18 sati, u maloj sportskoj dvorani kod Prve osnovne škole. Dođite!