Održana i treća edukacija, ovaj put na temu: “Koncept društvenog poduzetništva”

U organizaciji Udruge za demokraciju i civilne aktivnosti (UDICA) iz Ogulina sinoć je održana i treća  online edukacija u sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva, Akademija za razvoj civilnog društva, MODUL 1.

Modul 1, podsjećamo,  sadržava 4 edukacije pod vodstvom stručne suradnice Mihaele Grgurić mag.iur. Tema treće  edukacije je bila “Koncept društvenog poduzetništva”. Sudionici radionice i po treći su put bili aktivni. Među ostalim, predlagali su aktivnosti, raspravljali o  tradicionalnom i društvenom poduzetništvu, razgovarali o stilovima vođenja i liderstva,  te osobinama lidera. Edukacija je, iz epidemioloških razloga, i ovaj put održavana online, preko platforme ZOOM.
Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade republike Hrvatske.