Održana edukacija Modula 2 na temu: Timski rad

Projekt Centar za razvoj civilnog društva nastavljen  je sinoć sa svojim aktivnostima. Održana je prva od četiri edukacije Modula 2. pod vodstvom stručne suradnice Marije Salopek Mirosavljević, mag. comm. Tema prve edukacije bila  je TIMSKI RAD. Edukacija se, iz epidemioloških razloga,  održala online preko platforme ZOOM.

Marija Salopek Mirosavljević na zanimljiv je način govorila o nizu tema, među kojima su bile i sljedeće: Komunikacija i vođenje, Tipologija članova, Veličina tima, Uloge u timu, Model razvoja tima u 4 faze, Komunikacija u timu, Razlozi konflikata, te Načini rješavanja sukoba.

Sudionici edukacije su iznosili svoja mišljenja o timskom radu, raspravljali o ulozi koju mogu imati vođe, predlagali način komunikacije i iznosili vlastita iskustva.

Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.