Na četvrtoj radionici “rešetanje” o pripremi projekta

Sinoć je održana i četvrta  edukaciju Modula 3. pod vodstvom stručne suradnice Natalie Zielinske, a u sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva.

Glavni cilj je i ovog puta bio približiti članovima udruga, i ostalim polaznicima, način pisanja i pripreme projekta. Naime, nakon treće edukacije svi su dobili “domaću zadaću” i morali su za ovu četvrtu edukaciju  pripremiti određene prijedloge projekta, nakon čega ih je Natalia Zielinska “rešetala” i pojašnjavala što su ciljevi, kako se provode, tko su korisnici, na koji način planirati i osigurati vidljivost projekta, te niz drugih detalja, koji su bitni u prijavi projekta.

Edukacija je održana online preko platforme ZOOM. Edukacije su besplatne za sve sudionike.
Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinacira i Ured za udruge Vlade RH.