ZAVRŠEN MODUL 4

U sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva, kojeg provodi Udruga za demokraciju i civilne aktivnosti, održana je četvrta i posljednja edukacija Modula 4. pod vodstvom stručne suradnice Dragane Kosanović mag.oec.
Na posljednjoj edukaciji polaznici su, na temelju znanja kojeg su dobili na prijašnjim edukacijama, ispunjavali primjere svojih prijavnih obrazaca, prvenstveno financijski dio, te su nakon toga mogli dobiti uvid u ono što su dobro napravili, a koje su greške zabilježene pri ispunjavanju obrazaca.
Nakon Modula 4 sljedeći mjesec krenut će i Modul 5 koji će se bazirati više na Menadžment volontera i sustavom upravljanja u organizacijama civilnog društva.
Edukacija će se i dalje održavati online preko platforme ZOOM, a besplatne su za sve sudionike.
Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinancira i Ured za udruge Vlade RH.