[Radionica mediji zajednice uz 130.-tu obljetnicu rođenja Tina Ujevića]

U konferencijskoj dvorani POU Ogulin sinoć je održana još jedna u nizu radionica u sklopu projekta Mediji zajednice. Polaznice su uz voditeljicu Ratku Višnić raspravljale o kvaliteti informativnog sadržaja i doprinosu listu “Ogulinac”, kao i o brojnim mogućnostima koje pruža Centar za civilno društvo starijim generacijama.
Nakon radionice sudionice su u “Đulinom vrtu” obilježile 130.-tu obljetnicu rođenja najvećeg boema hrvatske intelektualne kreme te velikana hrvatske avangarde Tina Ujevića. Bajkoviti ambijent ljetne srpanjske večeri uz glazbu i čitanje poezije Ratke Višnić, Danijele Tomić i Zvjezdane Jurjević nikoga nije ostavio ravnodušnim, tako da su se i sudionice iz publike uključile u interpretaciju Tinovog bogatog pjesničkog stvaralaštva.
Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinancira i Ured za udruge Vlade RH.