MODUL 1 – AKADEMIJA ZA RAZVOJ ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA

2020-12-15

Udruga za demokraciju i civilne aktivnosti (UDICA) iz Ogulina poziva zainteresirane udruge na sudjelovanje u online edukaciji u sklopu projekta Centar za razvoj civilnog društva, Akademija za razvoj civilnog društva, MODUL 1. Modul sadržava 4 trosatne edukacije pod vodstvom stručne suradnice Mihaele Grgurić, mag. iur. Prva trosatna edukacija održat će se sutra, 15. prosinca 2020. s početkom u 16:30 sati. Tema prve edukacija je ULOGA NEPROFITNOG SEKTORA U DRUŠTVU. Edukacija će se održati online preko platforme ZOOM. Preostale tri edukacije MODULA 1 održat će se 17.12., 22.12. i 29.12. Svi koji žele sudjelovati mogu se obratiti na email adresu info@civilnodrustvoogulin.com kako bi dobili poveznicu za spajanje. Projekt Centar za razvoj civilnog društva sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.

Event Details

Organizer : Civilno društvo Ogulin